Strona główna

dominika jasińska

Menu

Dzieje się

Listopad 2022

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Oferta

Coaching oparty na potrzebach 3x3 dni (Pernille Plantener)

content/1467616350warsztaty_foto_pernille_styczen.jpg

Warsztaty (9 dni rozłożone na 3 weekendy) prowadzi certyfikowana trenerka NVC i akredytowany coach, Pernille Plantener. Zapraszam wraz z organizatorem Gdańską Strefą Porozumienia bez Przemocy.

Trening podczas, którego zapoznasz się z narzędziami coachingowymi do indywidualnej pracy z klientem oraz będziesz mógł efektywnie je przećwiczyć. Przeznaczony dla osób, które znają Porozumienie bez Przemocy i chcą nabyć lub doskonalić umiejętności pracy z indywidualnymi osobami. Trening obejmuje 57 godzin warsztatowych - pomiędzy zjazdami dodatkowo proponujemy pracę w parach, mentoring via Skype z prowadzącą a w czasie zjazdów zapewniamy przestrzeń dla osób, które chcą praktykować lub po prostu pobyć z sobą wieczorami, po zajęciach.

Trening jest dla ciebie, jeśli:

Wszystkie poznane narzędzia będą służyć pogłębieniu zrozumienia siebie przez klienta oraz umożliwią mu głębszy kontakt z sobą. Tobie umożliwią empatyczne towarzyszenie klientowi w jego podróży, bycie przewodnikiem oraz wspomogą transformację.

Dzięki 57 godzinnemu szkoleniu będziesz mógł:

PODSTAWY COACHINGU
Tematy pierwszego modułu:

RELACJA COACHINGOWA
Tematy drugiego modułu:

Moja postawa coacha – kim jestem jako coach?

UZDRAWIANIE I ROZWÓJ POPRZEZ COACHING
Tematy trzeciego modułu:

Rekomendacje uczestników treningu z Pernille:
"Z całego serca polecam warszta Coaching oparty o potrzeby prowadzony przez Pernile. Łączy on podejście coachingowe gdzie ważna jest skuteczność i skoncentrowanie na przyszłości wraz ze świadomością potrzeb i głęboka praca na tym, co jest kluczowe dla klienta. Dzięki ciepłej atmosferze nauka przebiega wyjątkowo skutecznie a techniki proponowane przez Pernile sprzyjają pogłębianiu i dochodzeniu do kluczowych aspektów wyzwań klientów." (Joanna Berent, akredytowany coach ICF na poziomie ACC oraz certyfikowany Zen coach)

content/1385666628pernille.jpg Pernille Plantener pochodzi z Danii. Jest certyfikowaną trenerką NVC i akredytowanym coachem (The American Coaching For Transformation School). Specjalizowała się w rolnictwie ekologicznym i działalności rolniczej, by w końcu pójść za głosem serca i zacząć wspierać ludzi w rozwoju osobistym. Założyła firmę BusinessByHeart gdzie oferuje coaching indywidualny i dla firm. Pernille traktuje życie holistycznie – m. in. uprawia jogę i medytuje. W życiu prywatnym jest mamą dwójki dzieci, jest pokojowo rozwiedziona i obecnie doświadcza wiele miłości i sensu w życiu.

Wymagania dla uczestników: znajomość NVC (minimum 6 dni warsztatowych) oraz założeń empatii w teorii i w praktyce.

Warsztat będzie tłumaczony na język polski.

Płatność rozłożona na raty płatne w formie zaliczek na poczat przyszłego warsztatu!
Rata I 1250 zł (płatna w ciągu 3 dni od rezerwacji miejsca)
Rata II 1250 zł zł płatna do 15 stycznia
Rata III 1250 zł zł płatna do 15 marca

Płatne na konto: Fundacja Gdańska Strefa Porozumienia bez Przemocy PKO BP 54 1020 1811 0000 0902 0278 3447

(WAŻNE! Miejsce na liście uczestników gwarantuje opłacenie I raty)

Informacja dla osób przyjezdnych! Jest możliwość zarezerwowania noclegu w odległości 10 minut tramwajem od miejsca odbywania się warsztatów. Koszt ok 50 zł za dobę w pokoju 2-3 osobowym. Zainteresowane osoby proszę o kontakt.

Jeśli jesteś zainteresowana/y wzięciem udziału w tym warsztacie, napisz