Strona główna

dominika jasińska

Menu

Dzieje się

Listopad 2022

1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Oferta

Od wstydu do odwagi - odzyskaj wpływ na swoje życie (Beata Kosiacka)

content/1450356972warsztaty_foto_beata.jpg


Zapraszamy na 2-dniowe warsztaty, opracowane w oparciu o metodę Porozumienie bez Przemocy Marshalla Rosenberga i wieloletnie badania naukowe Dr Brene Brown, jej książki "Z wielką odwagą" i "Dary niedoskonałości" oraz wystąpienia publiczne TEDx.

Podczas warsztatów:

Nie rozpoznany wstyd obniża poczucie własnej wartości, popycha w uzależnienia, przeradza się w agresję do innych, stanowi niszczące narzędzie w zarządzaniu ludźmi w szkołach i w pracy. Jest przekazywany z pokolenia na pokolenie. Jest częścią nas, o którą trzeba zadbać. Bo wstyd rozpuszcza się w zetknięciu z empatią, w szczerym kontakcie z zaufanymi osobami. I kiedy znika, jesteśmy skłonni do większej akceptacji swoich niedoskonałości, do otwartości na własną bezbronność i wrażliwość. Dopiero wówczas możemy żyć autentycznie, pełnym sercem, bez masek i zbroi.
Ten warsztat jest dla Ciebie, jeśli pragniesz:

To szalenie ważne, żebyśmy otwierając się na wrażliwość, pozwolili sobie na autentyczność, bycie nieidealnymi bez poczucia winy i wstydu. Istotne jest również, aby wyłapywać na co dzień momenty zawstydzenia, uświadamiając sobie z jakiego powodu czujemy zawstydzenie, jakie niezaspokojone potrzeby stoją za tym. Dzięki temu mamy większą szansę na odzyskanie wpływu na swoje życie, swobodę i radość, wybaczenie i spokój.

content/1450357353beata.kosiacka.jpg Beata Kosiacka trenerka, coach, mediatorka, założycielka Babskiej Dżungli. Inspiratorka zmian na lepsze i organizatorka wielu akcji zachęcających do proaktywności i samorozwoju. Specjalizuje się w komunikacji w relacjach i nawiązywaniu kontaktu w sytuacjach konfliktowych w oparciu o metodę Porozumienia bez Przemocy (NVC), pomaga ogarnąć chaos i uzyskać więcej jasności.

Opinie uczestników:

Warsztat bardzo twórczy, pokazujący różne punkty widzenia i sposoby postrzegania często tych samych sytuacji odmienny sposób. Wielka moc empatii. Godny polecenia! (Dorota)


Warsztat wyczulił mnie na obecność wstydu w moim codziennym życiu. Pozwolił doświadczyć poczucia siły. Sama książka to nie to samo co doświadczyć konfrontacji ze wstydem w najtrudniejszej postaci oraz z empatią drugiego człowieka. Pozwolił tez czerpać od grupy, spojrzeć inaczej na wstyd, na odwagę oraz zyskać inspirację.


Warsztaty pozwoliły mi zmierzyć się z problemem wstydu i odkryć potrzeby, które nie były zaspokojone. Teraz lepiej się rozumiem i mogę o siebie świadomie zadbać. Prowadząca - Beata jest oazą spokoju, serdeczności i empatii. Atmosfera, którą stwarza pozwala na otwarcie się na siebie i innych ludzi. Gorąco polecam. (Emilia)

Cena :

Miejsce na liście uczestników gwarantuje zapłacenie zaliczki w wysokosci 50 zł. w razie rezygnacji - bezzwrotne. Pozostała kwota płatna do 30 stycznia.

Jeśli cena byłaby jedyną przeszkodą we wzięciu udziału w tym warsztacie, skontaktuj się z nami – wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Płatne na konto: Babska Dżungla 62 1050 1025 1000 0092 1686 3507

Uwaga: Przed warsztatem proszę wypełnić ankietę

Jeśli jesteś zainteresowana/y wzięciem udziału w tym warsztacie, napisz