Strona główna

dominika jasińska

Archiwum aktualności

Dzieje się

Marzec 2024

1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Co w trawie piszczy?

Godfrey Spencer, Warszawa - Feedback jako istotna informacja biznesowa

16.08.2013

Magdalena Sendor zaprasza w październiku 2013 na warsztat prowadzony przez certyfikowanego trenera NVC Godfreya Spencera - Feedback jako istotna informacja biznesowa. Ponizej szczegółowy opis oraz informacje wraz z kontaktem do organizatorki.

W większości firm tradycją jest, iż informacja zwrotna jest dawana z góry na dół. Chcemy podzielić się z Tobą jak feedback, który wędruje z dołu (podwładny) ku górze (szef) może zmienić relacje, atmosferę, motywację i wydajność Twojej pracy. Także szefowie otrzymają inspiracje jak dawać informację zwrotną podwładnemu na temat trudnych sytuacji bez prowokowania strachu, złości czy poczucia winy. Ale także jak dawać informację zwrotną o sprawach, które Ci się podobają bez użycia pochwał czy nagród.

Poznaj siłę empatii, dzięki której możliwe jest budowanie w środowisku zawodowym harmonii między byciem w kontakcie ze sobą - integralnością, a byciem w kontakcie z innymi - współpracą. Korzyści, jakie firmy czerpią z używania empatii są potwierdzone badaniami i doświadczeniem. Należą do nich: obniżenie kosztów pracy, wzrost produktywności, wzrost przychodów, zmniejszenie nieuzasadnionej nieobecności pracowników, zwiększenie zaangażowania w działania firmy.

Po warsztacie będziesz w stanie:

Dla kogo
Wszyscy skorzystamy na lepszym porozumiewaniu się. Niemniej jednak warsztat ten przyniesie w szczególności korzyści osobom na stanowiskach menedżerskich, kierowniczych, w działach HR, a także pracującym z zespołami lub w zespołach, trenerom i coachom.

Prowadzący
Godfrey Spencer – coach, doradca i trener od 45 lat w swojej pracy zajmuje się komunikacją. Jest Anglikiem, od wielu lat mieszkającym w Belgii. Z wykształcenia lingwista, filozof i historyk (absolwent uniwersytetu Cambridge). Posiada również dyplom mistrza NLP oraz jest certyfikowanym trenerem Porozumienia bez Przemocy (NVC). Zanim w pełni poświęcił się upowszechnianiu NVC, przez wiele lat pracował na licznych stanowiskach managerskich w działach komunikacji i szkoleń, takich międzynarodowych firm i organizacji, jak IBM czy NATO. Więcej informacji o trenerze: www.girasol.be.

Metodologia
Warsztat oparty jest na procesie świadomej komunikacji (Porozumienie Bez Przemocy - Nonviolent Communication) opracowany przez Marshalla B. Rosenberga jak i na elementach modelu the Sandwich Model of Work and Integrated Clarity™ stworzonego przez Marie Miyashiro, autorki książki "The empathy factor", modelu stosowanego i sprawdzonego w wielu światowych firmach

Warsztat będzie prowadzony w grupie maksymalnie 20 osobowej, aktywnymi metodami szkoleniowymi, umożliwiającymi bezpośredni kontakt z trenerem i pracę nad własnymi przykładami, co jest istotnym elementem dla procesu nauki i zmiany. W jego zakresie uczestnicy otrzymają również narzędzia do pracy nad komunikacją po jego zakończeniu.

Informacje praktyczne
Liczba miejsc ograniczona: mała grupa - maksymalnie 20 osób
Koszt:
prosimy o wpłatę kwoty między 850 zł (w tym23% VAT) a 1200 zł (w tym 23% VAT)
Czemu widełki?
- chcemy, aby każdy wybrał kwotę na jaką może sobie pozwolić
- jeśli ktoś wpłaci więcej niż najniższa kwota, będziemy mogli obniżyć cenę innej osobie, która nie może wpłacić najniższej sumy

wystawiamy faktury VAT
w cenę są wliczone: zaświadczenie o uczestnictwie, materiały dydaktyczne, serwis kawowy
cena nie zawiera lunchu i kosztów noclegu uczestnika
jeśli faktycznie tylko cena jest przeszkodą w uczestnictwie w tym warsztacie, skontaktuj się z nami

Miejsce: Warszawa (dokładne miejsce zostanie podane później)
Termin: 5-6 października (sobota-niedziela 10-18 z godzinną przerwą na lunch)

Język: warsztat odbędzie się w języku angielskim z tłumaczeniem na język polski.

Informacje i rezerwacje:
Magdalena Sendor
Strefa Porozumienia
tel: 698 684 151

ZAPISY TRWAJĄ do 18 września 2013