Strona główna

dominika jasińska

Menu

Dzieje się

Grudzień 2023

1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Oferta

Neurobiologia Coaching i NVC (Pernille Plantener)

content/1450353924warsztaty_foto_pernille_neurobiologia.jpg

Wraz z Pernille Plantener zapraszamy 3 dniowy warsztat przeznaczony wszystkich, którzy pracują z klientami indywidualnie i są zaznajomieni z „Coachingiem opartym na potrzebach” lub/i mają solidne podstawy w Porozumieniu bez Przemocy (NVC). Warsztat będzie łączył w sobie najnowsze wyniki badań z dziedziny neurobiologii interpersonalnej (ang. interpersonal neurobiology) z praktyczną sztuką empatii i narzędziami coachingowymi. Chodzi o zwrócenie szczególnej uwagi na to, jak relacje, szczególnie te ważne dla nas, wpływają na nasze zachowanie i na emocje oraz jak integrować (również na poziomie nerobiologicznym poprzez połączenia synaptyczne) różne doświadczenia – odmienne z poziomu logiki, emocji, ciała, wyobraźni. Efektem tej integracji ma być większa zdolność empatii i umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach i bliskich relacjach, osiąganie większego wglądu w nasze życie oraz harmonii wewnętrznej.

Uczestnicy dowiedzą się m. in. o trzech częściach mózgu i funkcjach jakie pełnią, o dwóch półkulach i różnych światach, które reprezentują, o nerwie błędnym i trzech „biegach” włączanych w interakcji z otoczeniem. Po każdej części teorii, nastąpi część praktyczna, która pozwoli integrować wiedzę z praktyką. Nieodłączną częścią nauki będą demonstracje przeprowadzane przez prowadzącą. Warsztat z jednej strony pozwoli osobiście doświadczyć empatii i jej transformujących efektów i jednocześnie pokaże jak stwarzać przestrzeń dla klienta gdy ten eksploruje sferę swoich trudności i wyzwań.

UWAGA! Warsztat może być głęboko poruszający i dotykać naszych delikatnych i wrażliwych części.
W trosce o komfort uczestników gwarantujemy kameralną grupę - max. 14 osób

O prowadzącej:

content/1385666628pernille.jpg Pernille Plantener pochodzi z Danii. Jest certyfikowaną trenerką NVC i akredytowanym coachem (The American Coaching For Transformation School). Specjalizowała się w rolnictwie ekologicznym i działalności rolniczej, by w końcu pójść za głosem serca i zacząć wspierać ludzi w rozwoju osobistym. Założyła firmę BusinessByHeart gdzie oferuje coaching indywidualny i dla firm. Pernille traktuje życie holistycznie – m. in. uprawia jogę i medytuje. W życiu prywatnym jest mamą dwójki dzieci, jest pokojowo rozwiedziona i obecnie doświadcza wiele miłości i sensu w życiu.


Warsztat będzie tłumaczony na język polski.

Płatność w formie zaliczek podzielona na 3 części:
- 300 zł (zaliczka) płatne w ciągu 3 dni od rezerwacji
- 300 zł płatne do 10 maja 2016
- 300 zł płatne do 10 sierpnia 2016

UWAGA! Miejsce na liście uczestników gwarantuje opłacenie zaliczki. Jeśli opłaciłeś warsztat, a decydujesz się zrezygnować, organizator nie ponosi kosztów Twojej rezygnacji. Oznacza to, że wpłacone przez Ciebie pieniądze nie są zwracane w razie rezygnacji.

Tu znajdziesz informacje do przelewu.

Jeśli jesteś zainteresowana/y wzięciem udziału w tym warsztacie, napisz