Strona główna

dominika jasińska

Menu

Dzieje się

Luty 2024

1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29

Oferta

W wakacje zadbaj o swoje relacje - Bieszczady czerwiec 2012

content/1332495885warsztaty_foto_chutir.jpg

Przyglądasz się swoim relacjom z najbliższymi i tęsknisz za harmonią, bliskością, szczerością? A może zastanawiasz się nad swoją wolnością i niezależnością w kontaktach? A może to czego najbardziej potrzebujesz to akceptacja i szacunek? Jeśli któreś z tych słów poruszyło coś w twoim sercu, to może ten czas w Bieszczadach razem z Porozumieniem bez Przemocy jest dla ciebie? Wraz z właścicielami stadniny koni huculskich zapraszam na wakacje z NVC Nonviolent Communication - metodą komunikacji a raczej filozofią życia pomagającą budować szczere, pełne empatii kontakty między ludźmi a także z samymi sobą.

Proponujemy 6 dni warsztatowych połączonych z odpoczynkiem blisko natury, jazdą konną i możliwością obserwacji koni żyjących w chowie tabunowym. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych budowaniem trwałych relacji międzyludzkich – szczególnie zachęcamy pary do wspólnego spędzenia czasu – teoria przeplatana będzie ćwiczeniami i możliwością doświadczania nowo poznanych treści lub wykorzystywania posiadanych już zasobów z zakresu NVC.

W trakcie poznamy i wykorzystywać będziemy podstawowe kroki Porozumienia bez Przemocy, przyjrzymy się komunikatom blokującym porozumienie i narzędziom ułatwiającym budowanie kontaktu. Poświęcimy czas empatii, przyglądniemy się naszym intencjom i przede wszystkim będziemy próbowali zbliżyć się do naszych potrzeb i odkryć jak je najlepiej zaspokajać w zgodzie z sobą i innymi ludźmi.

Na miejscu do dyspozycji jest 16 miejsc noclegowych. Jeśli chciałabyś/łbyś przyjechać z rodziną skontaktuj się w celu ustalenia możliwości i szczegółów.

Dodatkowe możliwe atrakcje na miejscu:

Cena za 6 dni warsztatowych i 7 noclegów wraz z wyżywieniem (kolacja w dzień przyjazdu i śniadanie w dzień wyjazdu)

Dodatkowa zniżka dla par w wysokości 50 zł od 1 osoby.

Zapisy i więcej informacji o zakwaterowaniu, atrakcjach na miejscu i stadninie:

tel. 501 550 673
trekkingkonny@wp.pl
www.chutir.eu

Informacje o warsztatach:
Dominika Jasińska 

Uwaga! Rezerwacja miejsca następuje po opłaceniu zaliczki w wysokości 200 zł.

 

Jeśli jesteś zainteresowana/y wzięciem udziału w tym warsztacie, napisz