Strona główna

dominika jasińska

Menu

Dzieje się

Luty 2024

1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29

O mnie

Warsztaty i sesje indywidualne w oparciu o NVC

Prowadzę warsztaty i szkolenia z komunikacji, rozwiązywania konfliktów i rozwoju osobistego, dla osób prywatnych, firm i szkół. Jako trenerkę rozwoju osobistego interesuje mnie przede wszystkim problematyka komunikacji międzyludzkiej, która obejmuje zarówno kontakt z sobą jak i z innymi - bliskimi, rodziną czy współpracownikami. Prowadzę ponadto sesje mediacyjne i indywidualne.

W pracy bazuję na Nonviolent Communication (NVC) - Porozumieniu bez Przemocy, metodzie komunikacji i filozofii życia, która opiera się na empatii i kontakcie z własnymi potrzebami w dialogu z innymi ludźmi oraz przede wszystkim z samym sobą.

Moim życiowym wyzwaniem stało się zachęcanie ludzi do przyglądania się sobie i swoim relacjom ze światem, dostrzeganie źródła problemów i uwierzenie w możliwość zmiany i poprawienia jakości swojego życia na wielu poziomach. Gdy piszę o tym myślę przede wszystkim o:

Propaguje ideę NVC w Trójmieście, m in. poprzez działania społecznościowe i rozpowszechnianie informacji o wydarzeniach związanych z NVC w Trójmieście na Facebooku. Informacji szukaj na: Żyrafa w Trójmieście.

Organizuję warsztaty z Porozumienia bez Przemocy dla trenerów polskich i zagranicznych.

Jestem współorganizatorką (wraz z Ewą Krzymuską - Gryncewicz) Studium Mediacji w oparciu o NVC w Gdańsku.

Firmy i instytucje, dla których realizowałam warsztaty i szkolenia to, m. in.:

Przeprowadziłam około 1200 godzin warsztatowych dla osób prywatnych i instytucji.